Wyślij do nas wiadomość


Zadzwoń do nas

Wciśnij słuchawkę aby zadzwonić przez Skype na nasz firmowy telefon stacjonarny: (42) 676 26 45

phone

EXPO SURFACE 10-12.04.2018 KielceData publikacji: 13-04-2018


W dniach 10-12.04.2018 w Kielcach odbyły się Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni. Podczas tegorocznych targów EXPO SURFACE wizytujący mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami reprezentowanymi przez wystawców oraz obejrzeć pokazy między innymi z zakresu przygotowania powierzchni.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, mamy nadzieję, że konsultacje z przedstawicielami naszej firmy  przyniosą Państwu wymierne korzyści.

 

IMG_52321Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, OpolskieData publikacji: 18-09-2017


Zadania:

 • Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych (rynek przemysłowy)
 • Identyfikacja potrzeb klientów w zakresie chemicznej obróbki powierzchni metali, doradztwo technologiczne
 • Prowadzenie negocjacji handlowych
 • Analiza działań konkurencji

Wymagania:

 • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, samodzielność
 • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
 • Doświadczenie w przemyśle chemicznym lub metalowym (praktyczna znajomość branży oraz zakładów przemysłowych)
 • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
 • Prawo jazdy

Oferujemy:

 • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
 • Samochód służbowy, komputer, tel. kom.
 • Szkolenia branżowe
 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: k.gabara@alufinish.plNowe trendy w barwieniu aluminium – paleta TERRA-COLORALData publikacji: 18-07-2017


Prezentujemy Państwu nową paletę barw dla dwustopniowej elektrolitycznej metody barwienia anodowanego aluminium - w odcieniach drewna i ziemi - TERRA-COLORAL. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią. Więcej informacji na temat procesu udzielą nasi technolodzy.

Terra-Color-AL-Verfahren-1-e1503643405575

Terra-ColorAL-1-600x400

Terra-ColorAL-1-6-600x400

Terra-ColorAL-1-10-600x400

Terra-ColorAL-1-5-600x400

Fotografie pochodzą ze strony: www.alufinish.deSympozjum Alufinish Polska 2016 – Czarny LasData publikacji: 20-10-2016


W dniach 13-14.10.2017 odbyło się Sympozjum Alufinish Polska. W tym roku najpopularniejszym tematem był aktualny stan prawny stosowania związków chromu (VI) oraz bezchromowe systemy przygotowania powierzchni. Partnerem wydarzenia została firma Wagner Sp. J.
Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za obecność i wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że pozyskana wiedza i nawiązane podczas sympozjum znajomości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami w codziennej pracy. I oczywiście serdecznie zapraszamy na kolejne konferencje w przyszłości.

DSC_0127

DSC_0316Sympozjum Alufinish Polska 13 – 14.10.2016Data publikacji: 18-07-2016


Szanowni Państwo,

13 – 14 pażdziernika 2016Hotelu Pałac Czarny Las w Wożnikach k. Częstochowy odbędzie się dwudniowe Sympozjum organizowane przez Alufinish Polska. Główny zakres tematyczny to: aktualny stan prawny stosowania chromu 6+, bezchromowe systemy przygotowania powierzchni, stosowanie Alfinox 510, dekapowanie w procesie anodowania aluminium, układy filtracyjne. Zaprezentujemy również nowe wdrożenia oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni. Na naszym Sympozjum uczestnicy będą mogli nie tylko pozyskać fachową wiedzę związaną z codzienną pracą zawodową ale również spotkać się z przedstawicielami innych firm co może stać się impulsem do nawiązania branżowej współpracy a także przyczynić się do realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

Pałac przód1

Serdecznie zapraszamy  do udziału w Sympozjum Alufinish Polska.Envirox EP – Alfipas 752Data publikacji: 27-01-2016


Nowa technologia ENVIROX EP została po raz pierwszy wdrożona w Polsce rok temu. Celem wprowadzenia nowego produktu jest zamiana jednoczesnego procesu odtłuszczania i fosforanowania  na system zapewniający lepszy stopień zabezpieczenia antykorozyjnego.

Przed zastosowaniem Alfipas 752 należy umyć  linię  z użyciem produktu do czyszczenia linii natryskowych do fosforanowania - preparatem Ferroclean 7150, który doskonale usuwa osady fosforanowe powstające w trakcie długotrwałej eksploatacji na ścianach, wewnątrz pomp i przewodów natryskowych.

Dzięki niskotemperaturowemu dodatkowi, który wspomaga odtłuszczanie - Alfisid 9, uzyskuje się wysoki stopień oczyszczenia powierzchni, nawet na bardzo zanieczyszczonych detalach stalowych w niskim zakresie temperatur 40 - 45C. Co więcej, skład produktu Alfipas 752 umożliwia obróbkę multimetali: oprócz stali możliwe jest przygotowanie aluminium i powierzchni ocynkowanych.

Uzyskiwany poziom ochrony korozyjnej to 500 - 720 h komory solnej dla stali i 720 - 1008 h dla aluminium.

Stężenia startowe preparatu Alfipas 752 są podobne do koncentracji preparatów do fosforanowania na poziomie ok. 10 g/dm3.

Sposób prowadzenia analiz jest taki sam jak w procesach fosforanowania. Parametry mierzone to wartość pH (4,2 - 5,2) oraz oznaczana miareczkowo koncentracja preparatu Alfipas 752.

Zastosowanie Alfipas 752 w lakierni przygotowującej elementy stalowe potwierdziło zalety preparatu. Inne plusy to niski poziom szlamów w kąpieli pochodzących głównie z zanieczyszczeń materiału, a nie z procesu jak w przypadku fosforanowania. Wynika stąd możliwość długiej eksploatacji kąpieli bez konieczności jej wymiany.

Utylizacja kąpieli polega na strąceniu substancji aktywnych do postaci osadów, które są przekazywane do dalszej utylizacji.

Obecnie wdrożono z sukcesem technologię ENVIROX EP również do przygotowania powierzchni aluminium. Łatwość aplikacji w istniejące układy wróży dobrze rozpowszechnieniu technologii ENVIROX EP.

752Kolejne sukcesy AFX ALUFINISHData publikacji: 17-06-2015


Zespół AFX ALUFINISH zdobył III miejsce w Lidze K+M Sport w Futsalu. Nasi przebojowi piłkarze obronili również Puchar Ligi zdobyty przed rokiem. Życzymy dalszych sukcesów i takiego jak dotychczas zaangażowania na boisku.

Puchar ligi K+M Sport

Puchar ligi K+M Sport

III miejsce Liga Halowa Malwee

III miejsce Liga Halowa MalweeMiędzynarodowe Targi Poznańskie – SURFEXData publikacji: 14-05-2015


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (Pawilon 8)

podczas odbywających się w dniach 09.06  - 12.06. 2015  Międzynarodowych Targów Poznańskich  - Salon SURFEX.„Lakierowanie Proszkowe 2014″Data publikacji: 16-01-2015


Sympozjumfoto1

19 - 21 listopad 2014r. odbyło się w Spale w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich XIII Sympozjum – „Lakierowanie Proszkowe 2014″ organizowane przez Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „WAGNER – SERVICE” P. Wilczek i synowie Sp. J. Wiodącym tematem była optymalizacja kosztów w lakierniach proszkowych. W trakcie Sympozjum uczestnicy mogli uczestniczyć w  prezentacjach przygotowanych przez czołowych dostawców technologii, materiałów i urządzeń do lakiernii proszkowych.  Alufinish Polska przygotowała prezentację: Technologie przygotowania powierzchni  -źródła oszczędności.Anodowanie 2014 – BoboliceData publikacji: 24-04-2014


09 - 10 kwietnia 2014 w Hotelu Bobolice odbyła się dwudniowa Konferencja Anodowanie 2014, poświęcona szeroko rozumianej tematyce anodowania.  

Zakres tematyczny koncentrował się między innymi wokół innowacyjnych rozwiązań z zakresu przygotowania powierzchni, optymalizacji procesów produkcyjnych.

Dziekujemy wszystkim uczestnikom konferencji, mamy nadzieję, że wiedza przekazana podczas naszego spotkania będzie dla Państwa przydatna w pracy zawodowej.

DSC_0022DSC_0025DSC_0046DSC_0112Alufinish Team – mistrzowska klasaData publikacji: 17-04-2014


Nasza drużyna AFx Alufinish odnosi sukces za sukcesem.

Ostatnim naszym osiągnięciem jest  zwycięstwo w W.S. i U. Malwee Futsal League sezon 2013-14 oraz zdobycie pucharu K+M sport. Zwycięstwo zagwarantowało udział w mistrzostwach Polski amatorów w Rybniku gdzie wywalczyliśmy brązowy medal pokonując w meczu o trzecie miejsce zespół gospodarzy 5-1.

Skład zespołu: 
Jakub Powalski, Leszek Niezborała, Jarosław Dubiński, Krzysztof Mitera, Paweł Marek, Dariusz Zawistowski, Konrad Rudnicki, Dawid Rudnicki, Łukasz Witczak. Trener: Jerzy Rudnicki

malwee4

Kierownik drużyny: Waldemar Zatorski

Waldemar Zatorski - Kierownik drużynyKonferencja Anodowanie 2014Data publikacji: 27-03-2014


09 - 10 kwietnia 2014 w Hotelu Bobolice odbędzie się dwudniowa Konferencja Anodowanie 2014  poświęcona szeroko rozumianej tematyce anodowania. Na Konferencji zostaną przedstawione nowe rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni, sposobów optymalizacji procesów produkcyjnych, uczestnicy spotkania znajdą tu odpowiedzi na pytania związane z zakresem codziennych obowiązków zawodowych.

Partnerem konferencji ANODOWANIE 2014 jest firma Matusewicz Budowa Maszyn.Konferencja Alufinish Polska: „Lakierowanie 2012″ – 25-26.10.12 Hotel Dębowa Góra (Łąck)Data publikacji: 20-09-2012


Na konferencję zapraszamy reprezentantów lakierni oraz zainteresowanych tematem lakierowania proszkowego. Zakres tematyczny będzie koncentrował się między innymi wokół optymalizacji procesów produkcyjnych (linie lakiernicze), innowacyjnych rozwiązań z zakresu przygotowania powierzchni.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i stanie się zaczynkiem cyklicznych spotkań przedstawicieli naszej branży a obecność wysokiej klasy profesjonalistów, reprezentantów z innych lakierni, pozwoli Państwu uzyskać szeroki zakres fachowej wiedzy połączony z wymianą doświadczeń.Sympozjum Alufinish: „Technologie chemicznej obróbki powierzchniowej aluminium”Data publikacji: 20-09-2011


Alufinish Polska jest organizatorem branżowego sympozjum pt.”Technologie chemicznej obróbki powierzchniowej aluminium” (05-06.10.11 Hotel Ostaniec w Podlesicach).

Seminarium obejmie dwa bloki tematyczne:

- Problematyka technologii obróbki aluminium w procesie anodowania.
- Przygotowanie powierzchni metalu przed nałożeniem powłoki lakieru.

Tematy będą referowane przez reprezentantów firmy Alufinish Polska i GmbH oraz ekspertów z firm związanych z branżą.

Wśród uczestników sympozjum znajdą się krajowi użytkownicy lakierni i anodowni, którzy podzielą się swoimi osiągnięciami i doświadczeniami.X Jubileuszowe Sympozjum – Lakierowanie ProszkoweData publikacji: 08-04-2011


84_1_1

30 III – 1 IV 2011r. odbyło się X Jubileuszowe Sympozjum – Lakierowanie Proszkowe - NOWE TECHNOLOGIE W LAKIERNIACH PROSZKOWYCH organizowane przez Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „WAGNER – SERVICE” P. Wilczek i synowie Sp. J. W trakcie Sympozjum uczestnicy mogli uczestniczyć w szeregu prezentacji podzielonych na grupy tematyczne (Aplikacje oraz Linie Lakiernicze, Przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem proszkowym, Farby proszkowe, Procesy pomocnicze w lakierniach proszkowych). Nasza firma przygotowała prezentację omawiającą bezchromową technologię ENVIROX – „Bezchromowy przełom w lakierowaniu – uniwersalność technologii ENVIROX”.Aktualności

EXPO SURFACE 10-12.04.2018 Kielce

więcej...

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie

więcej...

Polecamy

Alfipas 752 – Metoda Envirox „EP”

więcej...

Alfipas 7816 – Metoda Envirox „SG”

więcej...