Wyślij do nas wiadomość


Zadzwoń do nas

Wciśnij słuchawkę aby zadzwonić przez Skype na nasz firmowy telefon stacjonarny: (42) 676 26 45

phone

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, OpolskieData publikacji: 18-07-2016


Zadania:

 • Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych (rynek przemysłowy)
 • Identyfikacja potrzeb klientów w zakresie chemicznej obróbki powierzchni metali, doradztwo technologiczne
 • Prowadzenie negocjacji handlowych
 • Analiza działań konkurencji

Wymagania:

 • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, samodzielność
 • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
 • Doświadczenie w przemyśle chemicznym lub metalowym (praktyczna znajomość branży oraz zakładów przemysłowych)
 • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
 • Prawo jazdy

Oferujemy:

 • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
 • Samochód służbowy, komputer, tel. kom.
 • Szkolenia branżowe
 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: k.gabara@alufinish.pl

 Sympozjum Alufinish Polska 13 – 14.10. 2016Data publikacji: 18-07-2016


Szanowni Państwo,

13 – 14 pażdziernika 2016Hotelu Pałac Czarny Las w Wożnikach k. Częstochowy odbędzie się dwudniowe Sympozjum organizowana przez Alufinish Polska. Główny zakres tematyczny to: aktualny stan prawny stosowania chromu 6+, bezchromowe systemy przygotowania powierzchni, stosowanie Alfinox 510, dekapowanie w procesie anodowania aluminium, układy filtracyjne. Zaprezentujemy również nowe wdrożenia oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni. Na naszym Sympozjum uczestnicy będą mogli nie tylko pozyskać fachową wiedzę związaną z codzienną pracą zawodową ale również spotkać się przedstawicielami innych firm co może stać się impulsem do nawiązania branżowej współpracy a także przyczynić się do realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

Pałac przód1

Serdecznie zapraszamy  do udziału w Sympozjum Alufinish Polska.ENVIROX EP – Alfipas 752Data publikacji: 27-01-2016


Nowa technologia ENVIROX EP została po raz pierwszy wdrożona w Polsce rok temu. Celem wprowadzenia nowego produktu jest zamiana jednoczesnego procesu odtłuszczania i fosforanowania  na system zapewniający lepszy stopień zabezpieczenia antykorozyjnego.

Przed zastosowaniem ALfipas 752 należy umyć  linię  z użyciem produktu do czyszczenia linii natryskowych do fosforanowania preparatem Ferroclean 7150, który doskonale usuwa osady fosforanowe powstające w trakcie długotrwałej eksploatacji na ścianach, wewnątrz pomp i przewodów natryskowych.

Dzięki niskotemperaturowemu dodatkowi, który wspomaga odtłuszczanie - Ferrosid 7001/1,  uzyskuje się wysoki stopień oczyszczenia powierzchni, nawet na bardzo zanieczyszczonych detalach stalowych w niskim zakresie temperatur 30 - 35C. Co więcej skład produktu Alfipas 752 umożliwia obróbkę multimetali: oprócz stali jest możliwa obróbka aluminium i powierzchni ocynkowanych.

Uzyskiwany poziom ochrony korozyjnej to 500 - 720 h komory solnej i  720 - 1008 h dla aluminium.

Stężenia startowe preparatu Alfipas 752 są podobne do koncentracji preparatów do fosforanowania na   poziomie ok.10 g/dm3.

Sposób prowadzenia analiz jest taki sam jak w procesach fosforanowania. Parametry mierzone to wartość kwasowości pH ( 4,2 -  5,2) oraz oznaczana miareczkowo koncentracja preparatu Alfipas 752.

Zastosowanie Alfipas 752 w lakierni przygotowującej elementy stalowe potwierdziło zalety preparatu. Inne plusy to niski poziom szlamów w kąpieli pochodzących głównie z zanieczyszczeń materiału a nie z procesu jak w przypadku fosforanowania. Wynika stąd możliwość długiej eksploatacji kąpieli bez konieczności wymiany.

Utylizacja kąpieli polega na strąceniu substancji aktywnych do postaci osadów, które są przekazywane do dalszej utylizacji.

Obecnie wdrożono z sukcesem technologię ENVIROX EP również do przygotowania powierzchni aluminium.  Łatwość aplikacji w istniejące układy wróży dobrze rozpowszechnieniu technologii  ENVIROX EP.

 

752

 

 

 Kolejne sukcesy AFX ALUFINISHData publikacji: 17-06-2015


Zespół AFX ALUFINISH zdobył III miejsce w Lidze K+M Sport w Futsalu. Nasi przebojowi piłkarze obronili również Puchar Ligi zdobyty przed rokiem. Życzymy dalszych sukcesów i takiego jak dotychczas zaangażowania na boisku.

Puchar ligi K+M Sport

Puchar ligi K+M Sport

III miejsce Liga Halowa Malwee

III miejsce Liga Halowa MalweeMiędzynarodowe Targi Poznańskie – SURFEXData publikacji: 14-05-2015


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (Pawilon 8)

podczas odbywających się w dniach 09.06  - 12.06. 2015  Międzynarodowych Targów Poznańskich  - Salon SURFEX.„Lakierowanie Proszkowe 2014″Data publikacji: 16-01-2015


Sympozjumfoto1

19 - 21 listopad 2014r. odbyło się w Spale w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich XIII Sympozjum – „Lakierowanie Proszkowe 2014″ organizowane przez Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „WAGNER – SERVICE” P. Wilczek i synowie Sp. J. Wiodącym tematem była optymalizacja kosztów w lakierniach proszkowych. W trakcie Sympozjum uczestnicy mogli uczestniczyć w  prezentacjach przygotowanych przez czołowych dostawców technologii, materiałów i urządzeń do lakiernii proszkowych.  Alufinish Polska przygotowała prezentację: Technologie przygotowania powierzchni  -źródła oszczędności.Anodowanie 2014 – BoboliceData publikacji: 24-04-2014


09 - 10 kwietnia 2014 w Hotelu Bobolice odbyła się dwudniowa Konferencja Anodowanie 2014, poświęcona szeroko rozumianej tematyce anodowania.  

Zakres tematyczny koncentrował się między innymi wokół innowacyjnych rozwiązań z zakresu przygotowania powierzchni, optymalizacji procesów produkcyjnych.

Dziekujemy wszystkim uczestnikom konferencji, mamy nadzieję, że wiedza przekazana podczas naszego spotkania  będzie dla Państwa przydatna w pracy zawodowej.

DSC_0022DSC_0025DSC_0046DSC_0112Alufinish Team – mistrzowska klasaData publikacji: 17-04-2014


Nasza drużyna AFx Alufinish odnosi sukces za sukcesem.

Ostatnim naszym osiągnięciem jest  zwycięstwo w W.S.i U. Malwee Futsal League sezon 2013-14 oraz zdobycie pucharu K+M sport.  Zwycięstwo zagwarantowało udział w mistrzostwach Polski amatorów w Rybniku gdzie wywalczyliśmy brązowy medal pokonując w meczu o trzecie miejsce zespół gospodarzy 5-1.

Skład zespołu: 
Jakub Powalski, Leszek Niezborała, Jarosław Dubiński, Krzysztof  Mitera, Paweł  Marek, Dariusz Zawistowski, Konrad Rudnicki, Dawid Rudnicki, Łukasz Witczak. Trener: Jerzy Rudnicki

malwee4

Kierownik drużyny: Waldemar Zatorski

Waldemar Zatorski - Kierownik drużynyKonferencja Anodowanie 2014Data publikacji: 27-03-2014


09 - 10 kwietnia 2014 w Hotelu Bobolice odbędzie się dwudniowa Konferencja Anodowanie 2014  poświęcona szeroko rozumianej tematyce anodowania. Na Konferencji zostaną przedstawione nowe rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni, sposobów optymalizacji procesów produkcyjnych, uczestnicy spotkania znajdą tu odpowiedzi na pytania związane z zakresem codziennych obowiązków zawodowych.

Partnerem konferencji ANODOWANIE 2014 jest firma Matusewicz Budowa Maszyn.

 Alficolor 697Data publikacji: 23-07-2013


jest stabilizatorem stosowanym w dwustopniowej metodzie barwienia na bazie cyny dla uzyskania odcieni barw od jasnych do ciemnobrązowych oraz czerni. Alficolor 697 nie zawiera krezolowych i fenolowych kwasów sulfonowych wykazuje bardzo dobre właściwości stabilizujące i pozwala na uzyskanie barwy o intensywnych czerwonawych odcieniach brązowych na anodowanym metalu.

Alficolor 697 charakteryzuje się bardzo dobrym, równomiernym natężeniem barwy oraz powtarzalnością otrzymywanych odcieni barw.Aktualności

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie

więcej...

Sympozjum Alufinish Polska 13 – 14.10. 2016

więcej...

Polecamy

Alfipas 7816 – Metoda Envirox „SG”

więcej...