Wyślij do nas wiadomość


Zadzwoń do nas

Wciśnij słuchawkę aby zadzwonić przez Skype na nasz firmowy telefon stacjonarny: (42) 676 26 45

phone

Wszystkie kategorie


Alfisatin 339/1


Jest specjalnym dodatkiem uszlachetniającym do długotrwałego trawienia o silnych właściwościach antypiennych, który od zawartości aluminium 140 g/l pracuje w sposób optymalny. Dzięki ulepszonym właściwościom obcieku, można stosować wyższe zawartości aluminium w kąpieli. Specjalne dodatki uszlachetniające umożliwiają  konserwowanie podczas magazynowania dla długotrwałych kąpieli trawiących, które muszą być magazynowane przed oddaniem do oczyszczalni ścieków.

Alfisatin 339/1 nadaje się w szczególności także do zastosowania w natrysku, przy wyższych zawartościach aluminium uzyskuje się zawsze równomierną matową powierzchnię – E6. Przy prawidłowym stosowaniu nie występują cienie po drutach mocujących, plamy po obcieku, kamień czy szlam. Występujące wady po procesie wytłaczania / wyciskania zostają przykryte.

Alfisatin 339/1 charakteryzuje się dobrymi właściwościami „mikro-wygładzania” detalu przy niewielkim ubytku jego powierzchni a dzięki specjalnym dodatkom uszlachetniającym zmniejsza do minimum pienienie przy obróbce dużej ilości detali.

Aktualności

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie

więcej...

Sympozjum Alufinish Polska 13 – 14.10. 2016

więcej...

Polecamy

Alfipas 7816 – Metoda Envirox „SG”

więcej...