Wyślij do nas wiadomość


Zadzwoń do nas

Wciśnij słuchawkę aby zadzwonić przez Skype na nasz firmowy telefon stacjonarny: (42) 676 26 45

phone

O firmie


siedziba firmy

Firma Alufinish Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest przedstawicielem niemieckiego koncernu Alufinish Gmbh, od 30 lat zajmującego się technologią obróbki powierzchniowej. Tworzymy związek firm obejmujących swoim zasięgiem większość krajów europejskich, arabskich. Jesteśmy także obecni na rynkach Chin, Indonezji i innych.

Działalność Alufinish koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów oraz na rozwoju technologii anodowania aluminium i przygotowaniu powierzchni metali i ich analitycznej kontroli. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oferowanych przez nas produktów, unowocześnianie naszych technologii, obserwowanie tendencji na rynku i wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów przyczynia się do tego, iż znajdujemy się na wiodącym miejscu w branży.

Nasze technologie stoją na wysokim poziomie jakościowym i jednocześnie są atrakcyjne pod względem ekonomicznym, cechuje je również prostota zastosowania, co stanowi znaczne ułatwienie dla naszych Klientów. Potwierdzeniem prowadzonych przez Alufinish działań zmierzających do zapewnienia wysokiej jakości jest posiadany przez nas Certyfikat EN ISO 9001 (Reg. Nr 98035)

Wyzwaniem dla naszej firmy jest szybkie i profesjonalne zaspakajanie wymagań Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z zaangażowaniem pracujemy nad indywidualnymi rozwiązaniami, oprócz produktów najwyższej jakości oferujemy również profesjonalne doradztwo techniczne. Relacje z naszymi Klientami opierają się na partnerstwie, jesteśmy zainteresowani znalezieniem jak najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, dlatego bardzo cenne są dla nas wszelkie informacje, które mogą się przyczynić do jeszcze lepszego zaspokajania ich potrzeb.

 

replicas relojes
relojes replicas

Aktualności

EXPO SURFACE 10-12.04.2018 Kielce

więcej...

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży: Województwo Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie

więcej...

Polecamy

Alfipas 7816 – Metoda Envirox „SG”

więcej...

Alfipas 752 – Metoda Envirox „EP”

więcej...